35. SKUPOVA PLZEŇ
Home
Skupova Plzeň 2024
Komletní program
Všechna představení a akce
Soutěžní představení 2024
Představení Connect Up!
Doprovodný program
Workshopy
Loutková Doubravka
Organizační tým 2024
O festivalu
Skupova Plzeň
Historie
Statut festivalu
Ceny Festivalu SP22
Kontakt
Worshop
Kompletní program 2024
12.6.2024
13.6.2024
14.6.2024
15.6.2024
16.6.2024
Středa, 12.6.2024
09:00
O MARIČCE, KTERÁ VŠECHNO VYZVONILA
Divadlo ALFA, Plzeň (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
10:00
WILDFIRE
Theatre Company PINKLEC (Chorvatsko) & Orna Porat Theater (Izrael)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
16:00
VERNISÁŽ VÝSTAVY INDONÉSKÝCH LOUTEK
Mázhaus plzeňské radnice
17:30
AMAZONKE
Lutkovo gladaliště Ljubljana (Slovinsko) & Kragujevac Children Theatre (Srbsko)
Moving Station, VELKÝ SÁL
20:00
ZAPSANÝ SPOLEK ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH LOUTKÁŘŮ UVÁDÍ: KAŠPÁREK A ZBOJNÍK
Zapsaný spolek českých a slovenských loutkářů (ČR a SK) - Divadlo Drak Hradec Králové, Bábkové divadlo Bratislava
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
21:30
KONCERT - FORTEL
Divadlo ALFA, STAN
22:00
VELKÝ SEŠIT
Lutkovo gladaliště Ljubljana (Slovinsko)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
čtvrtek, 13.6.2024
09:30
PĚTKRÁT KOLEM SVĚTA
Tygr v tísni, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
10:30
GPS
Loutkové divadlo Bialystok (Polsko)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
11:00
KYTICE VOL. 2
Moving Station, Plzeň (ČR)
Moving Station, VELKÝ SÁL
12:30
LOUSKÁČEK. Zeleninový balet.
Borshch theatre, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
15:00
LOUSKÁČEK. Zeleninový balet.
Borshch theatre, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
16:30
PINOCCHIO GUILLERMA DEL TORA – FILMOVÁ LOUTKA PINOCCHIA
Masterclass Richarda Pickersgilla, společnost Mackinnon and Saunders (Velká Británie)
Moving Station, MALÝ SÁL
17:30
BLUDNÝ HOLANĎAN, ZAMRZLÝ OCEÁN
Buchty a loutky, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
18:45
POHÁDKA PRO ODVÁŽNÉ
Andrej Lyga (ČR)
Moving Station, VELKÝ SÁL
20:00
ČAROSTŘELEC
Divadlo ALFA, Plzeň (ČR)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
21:30
PUNCH AND JUDY
Buchty a loutky, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, STAN
Pátek, 14.6.2024
09:30
O ROSTLINÁCH, ZVÍŘATECH A LIDECH
Nové divadlo Nitra (SK)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
10:00
PAN KAŠPAR A JEHO POVEDENÁ RODINKA
Divadlo ALFA, Plzeň (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
11:30
I MADE SIDIA – WAYANG KULIT A WAYANG GOLEK
I Made Sidia (Indonésie)
Moving Station, MALÝ SÁL
13:30
PLECHOVÁ MÍNA
Občianske združenie Divadlo PIKI Pezinok (SK)
Moving Station, VELKÝ SÁL
16:00
KAZU
Singe Diesel (Francie)
DJKT – Nové divadlo, Malá scéna
17:00
REUNION
Loutkové komorní divadlo Mehedaha, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
18:00
HORROR VACUI
Naivní divadlo Liberec (ČR)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
18:15
KAZU
Singe Diesel (Francie)
DJKT – Nové divadlo, Malá scéna
20:00
STICKMAN
Squarehead Productions (Irsko/Německo)
Moving Station, VELKÝ SÁL
PUPPET SLAM INTERNATIONAL
MC s´: Vladimír Sosna a Valerie Meiss
Divadlo ALFA, STAN
21:15
TŘETÍ RUKA
Handa Gote Research and Development, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
22:00
KONCERT - TRIOJA
Divadlo ALFA, STAN
Sobota, 15.6.2024
10:00
SPEJBL, HURVÍNEK A JÁ
DIVADLO S+H, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
LOUTKOVÁ DOUBRAVKA U SKUPOVY PLZNĚ
Habrmannovo náměstí, Plzeň – Doubravka
11:00
DVĚ ČÁRKY
Divadlo loutek Ostrava (ČR)
Moving Station, VELKÝ SÁL
11:30
WORKSHOP OBJEKTOVÉHO DIVADLA: ROVNOVÁHA A VYVÁŽENÍ OBJEKTU
Darragh McLoughlin (Irsko)
Moving Station, MALÝ SÁL
12:30
KRIPLŠTREKA
Divadlo Líšeň, Brno (ČR)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
14:00
KAŠPÁREK TO ZAŘÍDÍ
Divadýlko Kuba, Plzeň (ČR)
Muzeum loutek
15:00
UKRAJINSKÉ POHÁDKY
Krutý krtek, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
18:30
SPAGHETTI FUTURISTA!
Jihočeské divadlo, soubor Malého divadla České Budějovice (ČR)
Moving Station, VELKÝ SÁL
A SHOW WITH STRINGS
Long & Short Company (Korea)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
19:00
KUFR Z TCHAJ-PEJE
Flying Group Theatre (Tchaiwan)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
19:30
UBU
Stuffed Puppet Theatre (Nizozemí)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
20:30
27: EXEKUČNÍ SHOW JANA MYDLÁŘE
Geisslers Hofcomoedianten, Praha (ČR)
DJKT – Nové divadlo, Malá scéna
21:00
HONG DONGJI A PŘÍŠERA ISIMI
Culture Art Bakery FF Wang (Korea)
Divadlo ALFA, STAN
22:00
KUFR Z TCHAJ-PEJE
Flying Group Theatre (Tchaiwan)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
Neděle, 16.6.2024
10:00
BOSÍ RYTÍŘI
STUDIO DAMÚZA, Praha (ČR)
Divadlo ALFA, ZKUŠEBNA
ROBINSON.KA
Bábkové divadlo Žilina (SR)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
11:30
EXIT
Studio Damúza & Fekete Seretlek, Praha (ČR, Slovinsko)
Moving Station, VELKÝ SÁL
13:00
HONG DONGJI A PŘÍŠERA ISIMI
Culture Art Bakery FF Wang (Korea)
Divadlo ALFA, STAN
14:00
ABRAXAS DABRAXAS ANEB PŘÍBĚH MALÉ ČARODĚJNICE
HAFAN STUDIO, Planá u Mariánských Lázní (ČR)
Muzeum loutek
15:00
A SHOW WITH STRINGS
Long & Short Company (Korea)
Divadlo ALFA, MALÝ SÁL
16:00
ARJUNAWIWAHA
Sanggar Paripurna (Indonésie)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
18:00
LOUTKOVÁ FANTAZIE
Sangsahwa Theatre (Korea)
Divadlo ALFA, VELKÝ SÁL
ZA VŠECHNO MŮŽE CHARMS
Teatro Matita (Slovinsko)
Moving Station, VELKÝ SÁL
Komletní program
Home
Skupova Plzeň 2024
--Komletní program
--Všechna představení a akce
--Soutěžní představení 2024
--Představení Connect Up!
--Doprovodný program
--Workshopy
--Loutková Doubravka
--Organizační tým 2024
O festivalu
--Skupova Plzeň
--Historie
--Statut festivalu
--Ceny Festivalu SP22
Kontakt
Worshop