SP-vejir

14. – 18. října 2020

PROGRAM FESTIVALU





 

STŘEDA 14.10.2020
10:00

Jánošík - legenda o hrdinství (6+)

Divadlo rozmanitostí, Most

Divadlo ALFA - sál
11:00

Věci snadno zapomenutelné (15+)

Xavier Bobés (ES)

Divadlo ALFA - půda
14:00

Věci snadno zapomenutelné (15+)

Xavier Bobés (ES)

Divadlo ALFA - půda
17:00

Věci snadno zapomenutelné (15+)

Xavier Bobés (ES)

Divadlo ALFA - půda
19:00

ZAHÁJENÍ FESTIVALU - Nekonečná láska (12+)

Miyako Kurotani a Divadlo Genre: Gray (JP)

Divadlo ALFA - sál
21:00

Fortel

Koncert

Divadlo ALFA - dvůr (stan)

Změna programu vyhrazena!

ČTVRTEK 15.10.2020
10:00

Čarodějnice (5+)

Nové divadlo v Nitre (SK)

Divadlo ALFA - sál
11:00

Věci snadno zapomenutelné (15+)

Xavier Bobés (ES)

Divadlo ALFA - půda
14:00

Věci snadno zapomenutelné (15+)

Xavier Bobés (ES)

Divadlo ALFA - půda
17:00

Věci snadno zapomenutelné (15+)

Xavier Bobés (ES)

Divadlo ALFA - půda
13:00

Panenka Ichimatsu (chce tančit jako loutka) (6+)

Miyako Kurotani a Divadlo Genre: Gray (JP)

Divadlo ALFA - klub
16:30

Panenka Ichimatsu (chce tančit jako loutka) (6+)

Miyako Kurotani (JP)

Divadlo ALFA - klub
13:30

Teenageři – kudy ke kultuře?

MAKAI atelier

Divadlo ALFA - studio Dole

Seminář v rámci projektu EU Culture „Connect Up“

15:00

Ostrov Domov (5+)

Katanari (SK)

Divadlo ALFA - zkušebna

 

16:30

Ostrov Domov (5+)

Katanari (SK)

Divadlo ALFA - zkušebna

 

17:30

Míšeňská 3, Praha, Malá Strana (12+)

Saze a dým

Divadlo ALFA - dvůr (stan)

 

18:00

Čtvrtá opice (15+)

HANDA GOTE Research and Development

Moving Station

 

20:00

Prodaná nevěsta (8+)

Divadlo loutek Ostrava

Divadlo ALFA - sál
22:00

Lakomá Barka (6+)

Jan Jankovský a Kryštof Rímský

DA – dvůr (stan)

Změna programu vyhrazena!

PÁTEK 16.6.2020
11:00

Hvězdný posel (8+)

Naivní divadlo Liberec

Divadlo ALFA - sál
10:00

Věci snadno zapomenutelné (15+)

Xavier Bobés (ES)

Divadlo ALFA - půda
12:30

Věci snadno zapomenutelné (15+)

Xavier Bobés (ES)

Divadlo ALFA - půda
13:30

Jenovéfa (9+)

Divadlo ALFA Plzeň

Divadlo ALFA - klub
14:15

Jenovéfa (9+)

Divadlo ALFA Plzeň

Divadlo ALFA - klub
15:30

Vítězné svině (15+)

Buchty a loutky

Divadlo ALFA - zkušebna
18:00

Neviditelní (5+)

Bratislavské bábkové divadlo (SK)

Divadlo ALFA - jeviště
19:30

Hurá kolektiv

Echt Street Puppets – Zrcadlení

Moving Station
20:00

Cesta (13+)

Divadlo DRAK, Hradec Králové

Moving Station
21:00

Výběr filmů Kihachira Kawamota

Projekce

Divadlo ALFA - dvůr (stan)

Změna programu vyhrazena!

SOBOTA 17.10.2020
10:00

Spoutaný trávou (6+)

Divadlo Líšeň, Brno

Divadlo ALFA - klub
11:30

Pozor, Zorro! (6+)

Divadlo ALFA Plzeň

Divadlo ALFA - jeviště
13:30

Současné japonské loutkové divadlo

aneb Jak za (s) loutkami do Japonska (prezentace)

Divadlo ALFA - dvůr (stan)
15:30

Honza Pták (5+)

Studio Damúza

Divadlo ALFA - klub
16:30

Lov (10+)

Bratři v tricku a Holektiv, Praha

Moving Station
17:00

Krvavý román (12+)

LokVar

Divadlo ALFA - zkušebna
18:00

Hurá kolektiv

Echt Street Puppets – Zrcadlení

DA – dvůr (stan), zkušebna
20:00

Zakončení festivalu - Býti Donem Quijotem (12+)

Teatro Matita (SLO)

Divadlo ALFA - sál

Změna programu vyhrazena!

NEDĚLE 18.10.2020
9:30

Don Šajn (8+)

Loutkové divadlo V Boudě, Plzeň

Divadlo ALFA - dvůr (stan)
11:00

iOtesánek (3+)

Divadlo b

Divadlo ALFA - klub
13:00 - 16:00

Vyrobte si loutku (5+)

workshop s Vladimírem Sosnou

Divadlo ALFA - studio DOLE
13:00

Nekonečná láska (12+)

Miyako Kurotani a Divadlo Genre: Gray (JP)

Moving Station
14:30

Bílobílý svět (4+)

Loutkové divadlo Střípek, Plzeň

Divadlo ALFA - dvůr (stan)
16:00

Jedem s medem! (14+)

Geisslers Hofcomoedianten

Divadlo ALFA - jeviště

Změna programu vyhrazena!

VÝSTAVY
denně 10 - 18 hod.

Ivan Nesveda: NIKDY V KLIDU!

Výstava dvorního výtvarníka Divadla ALFA

Muzeum loutek, nám. Republiky 23
KONCERT
14/10 21:00

Fortel

Koncert

Divadlo ALFA - dvůr (stan)
FILMY
16/6 21:00

Výběr filmů Kihachira Kawamota

Projekce

Divadlo ALFA - dvůr (stan)
WORKSHOP
18/10 13:00 - 16:00

Vyrobte si loutku

workshop s Vladimírem Sosnou

Divadlo ALFA - studio DOLE
OSTATNÍ
15/10 13:30

Teenageři – kudy ke kultuře?

MAKAI atelier

Divadlo ALFA - studio Dole

Seminář v rámci projektu EU Culture „Connect Up“

16/10 19:30

Hurá kolektiv

Echt Street Puppets – Zrcadlení

Moving Station
17/10 18:00

Hurá kolektiv

Echt Street Puppets – Zrcadlení

DA – dvůr
17/10 13:30

Současné japonské loutkové divadlo

aneb Jak za (s) loutkami do Japonska (prezentace)

Divadlo ALFA - dvůr (stan)

Změna programu vyhrazena.

Do začátku festivalu zbývá